Fashion King? No, thanks. I’m more interested in the QUEEN!

Geri sayım başladı! Her ne kadar yayın tarihi 19 Mart’a ertelenmiş olsa da Fashion King dizisinden fotoğraf ve videolar yayınlanmaya başladı. Sonunda!

Bu diziyle neden ilgili olduğum gayet açık: Kwon Yuri! O işin içindeyse her şeyle ilgilenirim 😀 Dizi ve oyuncular konusunda biraz bilgi vermeye çalışacağım çünkü farkettim ki etrafımdaki kimsenin bu konuda bir bilgisi yok.

Baş rol oyuncularımız Yoo Ah In ve Shin Se Kyung, Lee Je Hoon ve biricik Kwon Yuri. Ah In ve Se Kyung esas çiftimiz, Je Hoon ve Yuri’yse bu ikisinin arasına girmek için uğraşacak, aslında eskiden birbirlerini seven fakat ayrılmak zorunda bırakılan diğer çiftimiz.

Oynayacakları karakterler:

Yoo AhIn – Kang Young Gul

Shin Se Kyung – Lee Ga Young

Lee Je Hoon – Jung Jae Hyuk

Kwon Gorgeous Yuri – Choi Breathtaking Anna (i’m being biased, yes :P)

Dizideki entrikalar bu ilişki çizelgesi üstüne kurulacak 😀 Görüldüğü üzere Ga Young ve Young Gul birbirlerine aşık. Jae Hyuk, Ga Young’a; Anna ise Young Gul’a yanık 😀 Jae Hyuk ve Anna bir zamanlar birliktelermiş ama cadı anneleri bu ikiliyi ayırmış.

Şimdi karakterlerin hikayelerine gelirsek.. Young Gul işsiz güçsüz, dertsiz tasasız bir tip, taa ki Ga Young ile tanışana kadar. Ga Young annesi gibi bir moda tasarımcısı olmak ister, önünde uzun bir yol var ama hayalinden vazgeçmez Young Gul da kızımızın peşine düşer. Jae Hyuk hayatı boyunca her şeye sahip olmuş, mutluluk hariç. Ve her zamanki gibi hayatında eksikliğini yaşadığı şeye ulaşmak için bir kız hayatına girmesi gerekmektedir.

Gelelim Miss Choi Breathtaking Anna’ya 😛 Choi Anna genç ve yetenekli bir moda tasarımcısı. Hayatının belli bir kısmını Amerika’da geçirmiş, orada yabancı biri olarak ayakta kalmaya çalışmış ve başarılı da olmuş. Ancak Anna dışarıdan her ne kadar güzel/harika/zeki/özgüvenli/başarılı/kısaca mevcut bütün olumlu sıfatlar gibi görünse de içten içe hep kendini yalnız hissetmiş. Hayatı boyunca yaşadığı zorluklara ve kalp kırıklıklarına karşı ayakta kalabilmek için etrafına – yukarıda saydığım sıfatların tümünden oluşan – bir duvar örmüş ama artık o duvarı yıkmak istiyor.

Dizi’de hayalinin peşinden koşan Ga Young, sıfırdan başlayıp moda devi olacak Young Gul ile birlikte onların istedikleri şeye kısmen sahip ama mutsuz olan Jae Hyuk ve Anna’nın hikayesini izleyeceğiz.

Son olarak: 19 MART ÇABUK OLUR MUSUN LÜTFEN!?

Dizi’den ilk kamera arkası çekimleri. Kwon, neden bu kadar harika olmak zorundasın? ;__;

cr: SBS Fashion King Official Website, allkpop, soompi.

photos: SBS FK Official Website and as seen on the photos.