Sexy & Free Değil Ama 23, Male & Single!

Kpop’da Super Junior önderliğinde Wooyoung’ın da yardımıyla birlikte yine, yeni bir moda başladı. Birbirleriyle bağlantılı 3 sıfatı bir araya getirin ve yeni albüm başlığınız hazır! 😀

Konumuza geri dönersek… 2PM’in biricik üyesi Wooyoung yeni albümüyle sahnelerde ilk kez solo olarak boy gösterecek. Albümden title track olarak Sexy Lady parçasını seçmiş. Şarkı ilk dinlediğim anda sardı beni sizleri bilmem. Altyapı tanıdık, bazı kısımlarda melodi de tanıdık geliyor amaaa şarkı o kadar eğlenceli benim için hiç sorun olmadı açıkçası. 😀 Wooyoung’ın sesini hep sevmişimdir, ve bu çocuğun isminin geçtiği yerde aynı derece sürükleyici dans hareketleri akla gelir. Nitekim! Kareografiye tek kelimeyle BA-YIL-DIM! Baştan sona kusursuz akıp gidiyor hareketler! Hatta birkaç gündür o parmağıyla başını oynattığı kısımı taklit edip duruyorum (bknz: – Annem: Ezgi şunu getirir misin? – Düşünmem lazım *gyesok maem maem dora maem dora niga* :D)

Her şey iyi hoş da Wooyoung, evladım, o saçlar ne?! Kpop’la ilgili anti olduğum bir şey varsa o da sarı saçtır! Sarıdan kastım şekil Wooyoung’da görüldüğü üzere platin olan hani. Sevmiyorum arkadaşım, sevmiyorum yapay, sinir bozucu geliyor! Saç kesimi de ayrı bir felaket ama yine güzel adam, yine güzel yapacak bir şey yok.

Albümün tamamına gelirsek… Albüm baştan sona harika! Sırf albümde bulunsun diye koyulmuş tek bir şarkı yok! Ve bana sorarsanız Wooyoung bu albümden en az 3 title track çıkarabilir, şarkılar o derece kaliteli! DJ Got Me Going Crazy, Falling Down, Couldn’t Even Start ve 2Nite benim favorilerim! Albümde 7 şarkı olduğunu göz önünde bulundurursak, favori sayım bile fikrimi açık bir şekilde ortaya koyabilir. Diğer iki şarkı da ballad zaten her türlü dinlenir. 😀

Meraklıları için,

2NITE

DJ Got Me Going Crazy

Falling Down

*

Sonuç olarak, JYP’nin önünde saygıyla eğiliyorum. (Hem de 90 derece! :P) Wooyoung ile birlikte harika bir iş çıkarmış ve “23, Male, Single” bu sene başından bu yana dinlediğim en güzel albümdü!

*En kısa zamanda kendime 3 sıfatlı bir albüm ismi bulacağımdan emin olabilirsiniz! 😀

Advertisements