Zihinsel Kabızlık!

Saramdeul, saramdeul, saramdeul~

Yüzyıllardır yeni bir şeyler yazmıyorum. Yazamıyorum daha doğrusu. Birkaç gündür – bana aylar gibi geldi aslında ama – internete giremedim ÇÜNKÜ KADER AĞLARINI ÖRMÜŞTÜ. İnternete giremediğim sırada aklıma milyon tane yazacak şey gelmişti ama bağlantı olmayınca araştırma yapamıyorsun, aklına bir şey gelince açıp bir kontrol edemiyorsun falan oturup bi’ nane yazamadım. Sözde şarkı sözü çevirecektim ama sözlerin tamamı elimde yoktu derken bomboş boş 4 gün geçirdim blog açısından. Şimdi de bildiğiniz duygusal ve zihinsel bir kabızlık içerisindeyim. Malzeme çıkmıyo yani. 😀 Ne fikir, ne çeviri için ilham, ne de istek var. Sırf bir şeyler yazmış olmak için zırvalayayım dedim işte ben de böyle.

Her neyse, şu sıralar kafamı çokca kurcalayan olaylar silsilesinden bahsedeceğim şimdi. Bu olaylar silsilesinin kahramanı yine ve yine ve yine ve pek tabii ki de S-N-S-D. Bizim hanımkızlar 14 Kasım’da yeni bir Japonca single albüm yayınlayacak, (ÜSTELİK BEN BU SENE BİRDEN FAZLA ORİJİNAL JAPONCA ŞARKI YAYINLASALAR GARİP KAÇACAK DİYE DÜŞÜNÜRKEN) ismi de ‘Flower Power’ SME komik misiniz diyorum ama şarkıyı muhtemelen seveceğim. Çünkü SME’nin binasının etrafında kızları dikizleyen sevgili SONE arkadaşlarımız sayesinde bu şarkı hakkında olumlu şeyler duyduk. Daha doğru bahsettikleri yeni bir şarkıydı, belki de bu değildir ama SNSD yaptı da neyi beğenmedim? Bu ayrıntıyı geçeyim. Kızlar bununla da kalmayıp 28 Kasım’da Japonya’da ikinci full albümlerini yayınlayacaklar. 14 Kasım’da çıkacak olan single albümde ‘Flower Power’ ‘Beep Beep’ isimli iki yeni şarkı ve 28 Kasım’da çıkacak olan albümdeki şarkılardan oluşan bir medley yer alacak. Çok mutlandım tabii, SNSD’nin Japonya’da yaptığı müzik cidden harika. | Oh! Japonca single remake olması sebebiyle gözardı edilmiştir. | Ama Kore’de comeback yapmalarının neredeyse imkansız hale geldiğini düşündüğüm için bir yandan da yıkıldım. Japonca albümler çok pahalı çünkü. 😥  İçinden zibilyon tane ıvır zıvır çıkıyor hatta 28 Kasım’da yayınlanacak olan albümün içinde makyaj seti varmış (HAHAHAHAAHAH) ve albüm kargo dahil edilmeden 76 dolar! 6 gün sonra doğum günüm arkadaşlar, hediye etmek isteyen olursa hayır demem tabi 😀 Ben bir yandan hayal kurmaya devam edeyim, bu albümü almam züğürtün önde gideni olduğum için imkansız. Korece albüm çıkarsa en azından onu 40-50 liraya tahsil edebilmemiz muhtemel. Neyse işte üzülüyodum ben 😀 Ama SNSD’nin Kore’de comeback yapacağı söylentileri aldı başını yürüdü hatta içeriden bilgiler gelmeye başladı. Taeyeon zaten 2012’nin 2. yarısında albüm gelecek demişti. Ben de yine umutlanmaya başladım ama korkuyorum. Garip duygu gelgitleri yaşıyorum işte. Sonra da gece rüyamda Frodo’yla Mordor’a falan gidiyorum, e ne olacağdı başka?

Yalnız bugün çıkan bir haberde SME seneyi SNSD’nin albümüyle kapatacak demişler. İçim yine çızırt etti: PEKİ YA EXO? 😥 Diğer rookieler 45435345. kez comeback yaparken benim yavrularım hala sağda solda MAMA MAMA MAMA! Yazıktır günahtır, insafsızlar! 😥

Neyse işte durum bu. SME’ye de hala güvenmiyorum ben. Kızların programlarına eklenene kadar da comeback yapacaklarına inanmayı düşünmüyorum. (Umutlanmaya korkuyorum evet.)

Bi’ defolim ben ya.