Lee Seung Gi: 우린 어디쯤 있을까?

Yazıya başlık bulamayınca hangul yazayım dedim. Maksat merak uyandırsın.   😛 Tabii ki de çevirecektim! Lee Seunggi şarkısını ‘Neredeyiz şimdi? Mutlu muyuz ki?’ diye bitiriyor. Ben de o sizin bileceğiniz iş, biz kendi işimize bakalım diyorum:

Ajummaların göynünün pirensiiiii, Kore milletinin güzel kardeşiiiiiiiiii, bro’su geri dönüyor!

5,5. mini albümü ‘Forest’ ile arzı endam edecek. Dediğine göre bu albümün ana teması ‘healing’ yani iyileşme olacakmış, iyi oldu bize de iyileştirecek bişiler lazımdı zaten. Bugün yeni videosu ‘Returning’ yayınlandı. Yarebbiiiiii nasıl içli, nasıl duygulu. Dün duygularımı hepten kaybettim, hepten kazmalaştım ben diyodum bugün oturup ağlayasım geldi şu şarkıyla. (asdfghjas) Video’da Seunggi’ye ‘May Queen’ dizinin oyuncuları Park Ji Bin ve Kim Yoo Jung eşlik ediyor. Seunggi evladımız küçükkene (bknz: PJB) bu kıza(bknz: KYJ) aşıkmış. Kızımız için cezalara mı kalmamış, kızdan tokatlar mı yememiş, saçını süpürge mi etmemiş. Neyse kız tam yumuşayıp yola gelecek bizim evlat taşınmak durumunda kalmış. Yıllaaaaaaar yıllar geçmiş ama Seunggi evladımız hala o günlere dönüp bakıyo, hala unutamamış, haaaayla özlemekte. Uzansa dokunacak sanki, dünmüş gibi falan.

Biz kısmi donseng, kısmi noona evresindeyiz, durp gibiyiz bize bişi olmaz da ajummalar kalplere dikkat. (nihahaha) Şaka bi yana Lee Seunggi ajumma fanlarının göynündeki tahtını geri almaya geliyo, açılın huleyn. Adam sempatik, adam şirin; hem harika bi sesi var, hem harika bi oyuncu, hem fevkalde sıcak, içten bi insan- Biri beni durdursun aşık oluyom galiba. (asdfghjagsfa) Bu adamın harika olmadığı bişi var mıydı sanki? diyebilirsiniz. Bilmiyorum, yok gibi. Neyse zırvalamayı kesip videoyu bırakayım ben.

Orman sahnesini çok sevdim, fotoğraflar da ayrı mükemmel zaten. O yüzden acımadım, elime geçeni paylaştım.

+

*Geçen sene SNSD’yle aynı dönemde comeback yaptılardı, içim paralandı yine, neyse.

**Sonunda bütün albümünü dinleyebildim ve sonuç olarak: duygu patlaması.