Mimlenmişim: 5 şey

Efenim bu zamana kadar mim yazmamış olan şahsıma Mikalzia kardiş tarafından mim geldi, ben de pası gördüm ve karşılıyorum.

Çantandaki 5 şey

Şimdi bu çantanın boyutuna göre değişir. Ama şu sıralar bavul gibi çantaları taşımaktan pek bi hoşnutsuz olduğumdan ufak boyutlu bişiler taşıyorum genelde. Telefon, mp3çalar, cüzdan, anahtar ve ıslak mendil/selpak/krem.(3’ü bi arada de geç) Bunlar olmadan evden çıkamam, çıkarsam rezil olurum. Mutlaka olurum.

Odandaki 5 favori şey

Ehem, mor battaniyem (mor battaniye önemli) – başta modem olmak üzere bütün elektronik aletler (modemsizlik nedir bilir misiniz? teknoloji olmadan asla) – kitap/cd/dvd reyonum (kpop ve potter ganimetleri üstün değer taşır) – sağdan soldan bana kalan hatıraları topladığım bir gri hasır kutu (içinde yoyo bile var) – yastıklarım (yastığımı paylaşmam, benle aynı yastığa baş koyma olayı çok yaş kısacası)

Benim battaniyem, canım battaniyem. (asdfghjk)

Bu ay yapmayı planladığınız 5 şey

Kasım zati bitti deyip Aralık planlarıma geçiyorum. The Hobbit’i – sabırlı olmaya çalışarak bekleyip – izlemek; doğum günümde 35+ bi parti vermek (asdfghasaga hikayesi var); aşure yemek (yemekten çok o günki curcunayı bekliyorum haha); şehir dışı bi seyehat (ama bu plandan çok hayal diyelim); başladığım bi iş var onun sonunu getirmek (dostum, hepsi burada kafanın içinde!)

Almak istediğin 5 şey

J.Tune Camp satışa çıkarırsa bir adet Lee Joon. Ama pek mümkün görünmüyo henüz. SNSD’nin yeni albümü (bunu sadece istemekle kalacak gibiyim); hepsiburada.com’daki Tolkien setini satın almak (bunu gerçekleştirmeye çok az kaldı); bi şişe vodka (tek başıma içecem hiç boşa hallenmeyin, kimseye yok); bi adet de hediye. (sözüm var ahey)

Mimleyen kişide seni en çok etkileyen 5 şey

Hmmm. SNSD’ye karşı normal bi insan gibi normal bi bakış açısıyla yaklaşabilmesi. Öyle demeyin, zor bulunuyo. 😀 Kurban bayramında yazdığı yazısı. Kendisinin haberi yok ama ben normalde bile et yiyemeyen bi insan olarak 3-5 kez daha tiskindim o ara etten. Süt danalarını düşündükçe ağlamaklı olduğumdan bahsetmiyorum bile. Sinema bilgisi, hakikaten takdire şayan. Ya da genel olarak bilgisi diyelim. Üslubunu da seviyorum çok, eğleniyorum okurken. Ha bi de  her biri birer şaheser olan photoshop çalışmalarını da unutmayalım. 😀

Mim için tekrardan teşekkür edelim. Mim’i paslayacak kadar çok blog yazarı tanımıyorum, tanıdıklarıma da Mikal paslamış zaten. İlerki maçlara bakalım.    Mim hazırlamam için üzerimde büyük baskı var zaten. Tembelliğime yenilmezsem çok yakında sinemalarda.

Ispanak gazetesi sundu. 😛

Advertisements