Like it’s the first time! Hyuna, Hara & Hyorin Soju modeli olursa!

MOGEF oradasın değil mi? Oradasın biliyorum! (hahahaa) Son zamanlarda izlediğimiz her şey 19+ mı oldu ne? Hyuna, Hara, Hyorin, Troublemaker, Jay Park~ (Jay Park askjdaskjdhaskjd)

포스터_최종_원고(QR)_2

Her neyse! Lee Hyori reklam işlerinden elini eteğini çekmeye karar verince, modelliğini yaptığı soju markarsı 처음처럼(choeum chareom – like it’s the first time) da yeni modeller aramaya karar verdi. Ve Hyuna-Hara-Hyorin üçlüsünü seçti. Haklarını yememek lazım, acayip bir pazarlama stratejisi yürütüyor marka. Kızların 19+ reklam filmleri bir tür yarışa dönüştürüldü. Kızlar videoda 19+ (askjdhkasjd) dans ederek yarışıyorlar. İlk videolar Round1 şeklinde yayınlandı. Youtube’da 500.000’e ulaştıkları zaman Round2 videosu yüklenecek. Ayrıca internet sitesinde de kızlara oy vererek ‘sexy star’ınızı seçiyorsunuz. Youtube aracılığıyla uluslararası izleyiciden faydalanırken oylamayla da kızların fandom’larına güç gösterisi yapma fırsatı veriyorlar. Videolar 2 gün önce yayınlandı. Hyuna 243bin izlenme sayısıyla önde, Hara 70bin ile ikinci sırada, Hyorin de 60 bin ile sonuncu. Oylamada Hara çok az bir farkla 1. sırada, ardından Hyuna geliyor ve Hyorin yine sonuncu.

Reklama gelirsek. Netizenler Lee Hyori’nin yerini bu kızlar alınca pek hoşnut kalmamışlardı. Reklam videolarına tepkilerini merak ediyorum, haha. Bana sorarsanız kızlar hoş, üçünü de severim zaten. Takıldığım tek nokta tamam seksi olacaksanız olun da hani düzgün bir kareografi falan yapaydınız yahu. Seksapalite = bacak ve popo mu lütfen? Belki de öyledir, bilemidim. Neyse.

Ben en çok Hara’nın videosunu sevdim, en çok Hyuna’nın kostümünü beğendim, en çok da Hyorin’in videosuna sinir oldum. Tek bir kare yüzünden. O parmağı o ağıza götürme kardeşim götürme! Bundan daha itici bişi daha yok benim için. Sistar’ın So Cool kareografisine de sırf bu yüzden gıcığım mesela. Fazla uzatmadan videoyu bırakayım ben en iyisi. 😀

Kızların solo videolarını izlemek isteyenler için

ROUND1:  Hyuna, Hara ve Hyorin

Ben dedim, Hara dedim, hoş olmuş dedim. Siz ne dersiniz?

+

ROUND2: Hyuna, Hara, Hyorin

+

ROUND3: Hyuna, Hara, Hyorin

*Yeni videolar yayınlandıkça dozu artıyor. -.-;

**Doz artıyo demiştim artık resmen saçmalıyolar ve tepkilerden dolayı marka reklamları kaldıracak.

Advertisements