SNSD RESMEN GERİ DÖNÜYOR!

HAVAİ ŞİMŞEKLER HAVAİ ŞİMŞEKLER HAVAİ ŞİMŞEKLER HAVAİ ŞİMŞEKLER

SNSD GERİ DÖNÜYOR SAYIN SEYİRCİLER! Tam 13 AY – 29 GÜN sonra SONUNDA! SME dün gece kızların resmi kakaotalk hesabından şu teaserı yayınladı:

61791_507026592671516_737270715_n

2012.12.21 – 10 am! Yani Türkiye saatiyle bu gece 3’te SNSD’den bir sürpriz beklememiz söyleniyor!!!!!!!

Durun, mutluluktan ölmemeye çalışıyorum şu anda. (sakdjhaskjdask) Çünkü Mnet de Ocak için comeback teaserları yayınladı VE:

SNSD – CNBLUE – SNSD – BAEK JI YOUNG – SNSD – INFINITE H – SNSD

Yazar burada ne anlatmak istiyor? :OOOOOOO

Bunlar elimizdeki kesin bilgiler, şimdi varsayımlara gelelim. Kimileri bu sürprizin albümden yeni bir şarkı olduğunu düşünüyor ve şarkının da  bir remake olacağını söylüyor. Kimileri de yeni şarkıdan (title track) bir teaser yayınlanacağını söylüyor. Henüz bu bilgileri onaylayan bir haber görmedim, bu yazıyı tamamladıktan sonra tekrar göz atacağım. Logo da gördüğümüz Güney Kore’nin ulusal çiçeği ‘Rose of Sharon’ imiş. Hemen altında da 2013 tarihini görüyoruz. Ve bütün bunlar da comeback (ASFHSDKASDSADKAS) haberlerini resmi olarak doğrulamış oluyor. (SAFDSFDSGFDGFD) AA A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A  A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A   A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A A!^!’^!^’%+FREFdsgd. Kaç haftadır içimde tutuyorum, teaser yayınlanana kadar sevinmemeye söz vermiştim kendi kendime. Şimdi vakit zıvanadan çıkma vaktidir.

Bizi artık her ne bekliyor bilmiyorum. Dünyanın sonu geldiyse, bizim meleklerimiz bizi kurtarmayan geliyor. (SADSAFDSFDSFS) Gelmediyse de benim meleklerim yine beni bu tatsız tuzsuz hayatımdan kurtarmaya geliyor. (dFDSFDSFSDFSDFDS) Bu gece uyku yok bana. Sonucunda belki sadece bir foto falan da alabiliriz. Ama en azından süreç başladı, bu kesin!! Yeni albüm hazırlıkları tam gaz devam ettiği için SME kızların hiçbir yıl sonu programına katılmayacağını açıkladı. Bir yandan içim buruldu tabii ama belki de yıllar sonra ilk kez yılbaşını aileleriyle geçirebilirler. Umarım öyle olur ve comeback öncesinde moral ve enerjileri tavan yapmış olur. 😀 Ben tek kişilik partime devam etmeye gidiyorum, hadi bakalım. LALALALALALALALALALALLALALALALLAAAAA