Girls’ Generation Comeback D-8

Geri sayım devam ediyor. :O Bugün Sunny’nin videosu ve yeni teaser fotoları yayınlandı. Albümle birlikte poster verilmeyeceğine dair haberler var. Erken sipariş veren herkesin aklı karışmış durumda çünkü poster için ekstra ücret ödedik bile. Bakalım sonuç ne olacak.

snsd i got a boy group pictures (1)

***

Uyandığımdan beri böyle bi’ bıkkınlık vardı üstümde Sunny hakikaten de güneş gibi doğdu bugün. 🙂

“1 Ocak çok yaklaştı, yeni bir yıl! Aynı zamanda SNSD’nin comeback yapacağı gün! Millet, bizi beklemeye devam edin. SNSD’nin yeni şarkısını beklerken Dancing Queen’in tadını çıkarın. Herkese mutlu noeller ve mutlu yıllar!”

kaynak: @ch0sshi

***

Yeni fotoların orijinal kaynağını bulamadım ancak Wonderful Generation bütün teaserları toparlamış, oradan ulaşabilirsiniz.

+

***

Ortalıkta yeni albümün sözde bir ‘playlisti’ dolaşıyor. Resmi olmayan hiçbir şeye prim vermeyiniz.

Yoona KBS Gayo Daejun, Sooyoung SBS Entertainment Awards, Seohyun da MBC Gayo Daejun’da MC olacak. Ama grup katılmıyor işte ilginç. Bir adet daha  SNSD all-kill. 😀 All kill demişken netizen yorumlarını takip ediyorum hala ve – çok da şaşırarak – kızların bu konuda da all-kill yaptığını söyleyebilirim. Yorumlar genel olarak olumlu ve eskiden SNSD’den hoşlanmayan insanlar bile bu yeni concepti sevdiklerini söylüyorlar. 1 Ocak’ta tepkiler nasıl olacak çok merak ediyorum. Comeback special programında I Got A Boy’u dinleyen fanlar şarkının harika olduğunu söylüyor. bekleyebilirsen bekle işte.

Bugünlük haberlerim bu kadar, sağlıcakla.