Girls’ Generation Comeback D-7

Arkadaşlar, üzülerek belirtmek istiyorum ki bugün ayın 25’i. 10 saat 48 dakika boyunca da hala 25’i olacak. (ne saçmalıyo bu manyak?) ÇÜNKÜ YARIN I GOT A BOY İÇİN YENİ TEASER YAYINLANACAK ÇÜNKÜ BU YÜZDEN ÇÜNKÜ BU SEBEPTEN SAÇMALIYORUM! Saat vermemişler, bu da demek oluyor ki bana yine uyku yok.

***

Bugün de Fany Fany Tiffany’nin comeback mesajı yayınlandı.

All i want for Christmas is youu~ Merhaba, ben SNSD Tiffany. Herkese mutlu noeller! Eğlenceli bir noel geçiriyor musunuz bakalım? Bugün Noel olduğu için ben de hepinize bir hediye vermeye geldim. Ne olabilir ki acaba?

Hediyem yeni şarkımız hakkında bir sır! 1 Ocak günü yeni şarkımız I Got A Boy’da hepiniz güçlü rapimizi dinleyebileceksiniz. Size bu sırrı vererek yeterince büyük bir noel hediyesi vermiş oldum değil mi? Tatilin kalan günlerinin tadını çıkarın ve 1 Ocak’ı bekleyin! Jigeumeun Sonyuhshidae!”

kaynak: @ch0sshi

*Tanrım rap (-.-)(;_;)

**I Got A Boy Dsign Music AS ile birlikte yazılmış. Flower Power da aynı şirketin imzasını taşıyor imiş meğersem.

***

Bu bankalar ne ara bu kadar ispiyoncu oldu arkadaş? Dakikasında yetiştirmişler babama sizin kız yine karta girdi diye. Hayınlar. Zalımlar. Vicdansızlar. Bir sorun yaşamadık neyse ki. (askjdhkasj) Asıl sorunu şu poster olayı yüzünden yaşıyoruz. Birçok site (kpoptown da dahil) poster seçeneğini kaldırmış ürün tanıtımından. 😦 Bugüne kadar erken sipariş vermiş olan herkes poster için ödeme yaptı bile. Ben siteye bir mail attım, bakalım bu sorunu nasıl çözmeyi planlıyorlar. :/

***

Bugün verecek başka haberim kalmadı. Kızların SBS Kpop Super Concert performanslarını izlemeyen kaldıysa diye: Intro + Genie – The Boy Ayrıca bizim ninjalar dün SMAPxSMAP’da performans sergilemek için Japonya’ya uçup bugün geri döndüler. Performansı izlemeyenler için GEE Dün havaalanında çok şirinliydi hepsi. Tiplere bakın. 😛

tumblr_mfkzb27dVF1rkup65o1_500

+

tumblr_mfj795ozGm1r17ii1o3_1280

+

+

+

***

Ayrıca hepsi kutlama mesajları bıraktılar. Şu fotolar eşliğinde. (askjdaskdsa) Birileri oyun oynamayı çok seviyor. 😛 İçerik belli olduğu için çevirmiyorum.

+

Bu kadar yeter. (sadkjasdas) Yarın görüşmek üzere. 😛

*cr: as tagged