Girls’ Generation Comeback D-6

SONElar yeni hedefimiz 28 Aralık. I Got A Boy’dan bir teaser daha yayınlandı. Yayınlanan teaser’ın şarkı hakkında bir fikir vereceğini düşündüyseniz yanıldınız. Video’ya eşlik eden albümden başka bir şarkı. Albüm hakkında ayrıntılar gelmeye devam ediyor, şarkı listesi de yayınlandı. Bu arada albüme poster geri eklenmiş. Kpoptown mailime cevap vermiş de, onlara da yazık valla. SME hepimizi rezil etmeye devam ediyor.

***

Önce Seohyun’un comeback için bize gönderdiği mesaja bakalım.

“Merhaba, ben SNSD Seohyun. Şu anda yeni albümüzün çıkış parçası I Got A Boy’un MV setindeyiz. SNSD’yi özlediniz değil mi? Biz de sizleri çok özledik. Sizi bu çok beklettiğimiz için yeni imajlarımızla yeni videomuzu çekerken çok çalışıyoruz. Bizi beklemeye devam edin ve eğer yeni SNSD’yi görmek istiyorsanız 1 Ocak’ta bizimle birlikte olun. Jigeumeun SNSD!”

kaynak: @ch0sshi

***

Veeeeee dün gece beklerken uyuya kaldığım teasera gelelim! (skdjaskjakskjA) İyi ki de uyuya kalmışım zira teaser 2 saat önce falan yayınlandı. Teaser videonun ‘drama versiyonu’ olacak denmişti. Eh SME’nin drama versiyonu anlayışını düşününce, saçma sapan bir şey bekledik. Video değil ama olay saçma çıktı. 9 kızla birden çıkan bir çocuk? Cidden mi? (asdhkasjdas) Klipte SNSD’ye eşlik eden TİP SME’nin oyuncu kadrosundan Ian Kim imiş. (evet açık ve net bir şekilde kıskançlık yapıyom, NE VAR?) Videoya eşlik eden şarkı I Got A Boy değil, 4. albümden 낭만길 (Romantic Road/Way?) isimli başka bir şarkı. Şarkı çok hoş ama ben çocuğa kıl olduğum için hissedemiyorum şarkıyı, hissedemiyorum! (askjdhakd) Çocuğa değil de konuya kıl oldum. Yuri’ye ayı verdi, Tiffany’nin ağzının kenarını sildi PARMAĞIYLA, Jessica’nın elini tuttu gerizekalıııısakjdhaskdjas. (kıskanç sevgili mode on) Neyse ki Hyoyeon var. Yumrukla uçtu uyuza. (dkjsdkjfdksjskfd)

 Tamam saçmalamayı bırakıyorum. Herkes videonun bu kadar ‘şirin’ olmasına şaşırdı. İnatla şarkıyı bizden gizlemeye devam ediyorlar, çıldırazayım. İş bu noktadan nasıl hip hop’a varacak merak içerisindeyim.

***

Şarkı listesine gelelim.

1. I Got a Boy
2. Dancing Queen
3. Baby Maybe
4. 말해봐 (Tell me)
5. Promise
6. Express 999 (haha şimdi de demir yolları :P)
7. 유리아이 (Yuriai – Yurichild – Glass child, hia çok sevdim ben bu şarkının ismini :P)
8. Look at Me
9. XYZ
10. 낭만길 (Romantic Road)

kaynak: soshified

***

Jessica’nın şu Banila fotosunu paylaşmazsam ölürüm. Hoş fotonun güzelliğinden pek fazla ömrüm kalmadı zaten ama neyse. (sakjdhsakjdas)

iRUB5tw5zEb34

Şimdi de 28 Aralık’taki dance version teaserı beklemeye devam edelim. Esen kalın.