SNSD Fan Sayfası: Bizde Niye Yok?

Yuri soruyor, neden? 😦 (jsdashdksadkasj)

yurisad

Fan sayfalarına pek takılmam, fanların arasına da pek karışmam ama arada bir girer bakarım ne var ne yok diye. Geçenlerde yine dolaşayım dedim ama eskiden çalışan siteler bile kapanmış! Gördüğüm kadarıyla sadece bir tane SNSD forumu var. Onun dışında düzgünce çalışan bir tane bile site yok. Facebook sayfaları vardır belki ama bize düzgün bir site lazım. İtiraf edeyim insanlarla uğraşmayı çok sevmiyorum o yüzden de bu işlerden hep uzak durdum. Ama SNSD’nin Türkiye’de doğru dürüst temsil edilmeye ihtiyacı var. Ayrıca 3 senedir SNSD fanıyım ama tanıdığım fan sayısı 10’u geçmiyor, çok da hoş bir durum değil bu.

Arkadaşlar birleşip güzel bir şeyler yapma vakti geldi bence. Bu sayfaya bile bu kadar SNSD fanı uğruyorsa düzgün bir site açıldığında eminim ki daha çok insan bir araya gelebilir. Türkiye’deki SNSD’nin fanlarının birleşip güçlü – ve aklı selim – bir fandom olma vakti geldi. Ama önce istikrarlı bir ekip oluşturmak gerekiyor.

SNSD’nin Türkiye’de doğru dürüst bir siteye ihtiyacı var diyorsanız gelin de bir toplanıp konuşalım. Bakalım neler yapabiliriz, yapabileceğiz? Ben tek başıma böyle bir işe girişsem bile istikrarlı olabileceğimi sanmıyorum. Ancak bir araya gelirsek ihtimaller sonsuz.

Bu elini taşın altına koymak isteyen bütün SONElara bir çağrıdır!

*Eğer böyle bir sayfa varsa ve benim gözümden kaçtıysa rica ediyorum beni bilgilendirin. 🙂