Girls’ Generation Comeback D-3

Çok çok çok az kaldı!!! Bu son 3 gün nasıl geçecek bilmiyorum zira konu SNSD’ye gelince sabır öne çıkan özelliklerimden biri değil. (jdhaskjdhaskj)

8310154708_92d325fc80_c

***

Jessica’nın mesajına bakalım önce.

“Merhaba, ben SNSD Jessica. Comeback yapmadan önce size neler yaptığımızı söylemeye geldim. SNSD son zamanlarını I Got A Boy ve Japonya turnemiz için hazırlık yaparak geçirdi. Bir de Sunny ve benim müzikallerimiz var. Çok sıkı çalışıyoruz çünkü sizlerle en kısa zamanda bir araya gelmek istiyoruz, sadece biraz daha bekleyin. 2012’den kalan ne varsa tamamlayın ve 2013’e SNSD ile birlikte tam güçlü başlayın! I Got A Boy’u için beklemeye devam edin.”

kaynak: ch0sshi

***

MBC Comeback Special, SNSD’s Romantic Fantasy’den bir fragman yayınlandı. Beklemek git gide zorlaşıyor mu yoksa bana mı öyle geliyor? haha

***

Dancing Queen MV 3.227k, IGAB Drama Version Teaser 2,635k, IGAB Dance Version Teaser 1.811k izlenme sayısına ulaştı. Dünki yayınlanan teaser 13 saatte 1 milyon’dan fazla izlenerek SNSD TTS’in rekorunu da kırdı tekrardan. Son iki saati çıkarın, ilk 24 saat içinde 1.500k’dan fazla izlenmiş oldu. Kısacası, HARİKA! 1 Ocak’a kadar yapacak bir şey olmadığından rakamlar uçmaya devam edecek, emin olabilirsiniz. 😀 3 Ocak – M!Countdown, 4 Ocak – Music Bank, 5 Ocak – Music Core, 6 Ocak – Inkigayo’da sahneye çıkacak kızlar. Verilen bilgi doğruysa M!Countdown sahnesinde I Got A Boy ve Dancing Queen için performans sergileyecek kızlar. Sadece 3 gün daha.

***

Bunu tekrar bırakıyorum.

“Fan sayfası çalışmalarına başladık arkadaşlar. Şu ana kadar 3 çevirmen, 3 de adminimiz oldu bile. Daha önce konuyla ilgili yazdığım yazıya yorum yapan herkese bir davet gönderdim. Buraya yorum yazarken bıraktıkları mail adreslerini kontrol etsin herkes. Hala çevirmen arıyoruz ve kendim dışında en az 5 çevirmen olmadan sayfayı açmayı düşünmüyorum. Sağlam bir ekip olmadan işe girişmemiz saçma. İlgilenen herkes bana mail adresini ulaştırsın, gerisini ben zaten açıklarım. Konuyu açmak adına:

SNSD Fan Sayfası: Bizde Niye Yok?

Başlığa yorum yaparken bıraktığınız adresi görebiliyorum ben. Mailinizi sayfada vermek istemezseniz, kullandığınız mail ile yorum bırakmanız da yeterli. :)”

*photo credits: flickr@processic