Girls’ Generation Comeback D-2

Son 2 gün. (askjdhaskjdhkasjdkas) Yarın albümden highlight medley yayınlanacak. Şu anda tam anlamıyla fırtına öncesi sessizlik hakim ve bu sessizlik beni çıldırtacak galiba! (askjdhaskjdas) Ama size güzel bir haber: fan sayfası çalışmalarımıza yavaştan başladık! 10 kişilik bir ekip oluşturduk sayılır ama hala çevirmen arıyoruz. Yine de 1-2 hafta içerisinde kurulum aşamasını tamamlayıp sayfayı kamuya açabiliriz diye düşünüyorum. Şans dileyin bize!

bQ72DW95

***

Son üye Sooyoung’ın comeback mesajı da yayınlandı. Artık bekleyecek video da kalmadı. Nasıl aklına mukayyet olursan ol işte.

“Merhaba, ben SNSD Sooyoung. 2012’nin son iki günü! Bu yılı güzel bir şekilde kapatıyorsunuz değil mi? Merak ediyorum acaba 2013 için dilekleriniz var mı? Eğer bir dilek tuttuysanız, bu mutlaka SNSD’nin yeni albümü I Got A Boy’un başarılı olmasıdır değil mi? SNSD de 2013 için tuttuğunuz bütün dileklerin gerçeğe dönüşeceğini umuyor. Yarın yani 31 Aralık’ta yayınlanacak olan SNSD 4th album highlight medley’i (albüm şarkılarından kısa bölümler) sakın kaçırmayın. 1 Ocak’taki I Got A Boy comeback sahnesine kadar, millet FIGHTING! Jigeumeun SNSD!”

kaynak: ch0sshi

***

Cidden bugün yazacak başka bir haber kalmadı. Herkes manyaklar gibi teaserları izlemeye devam ediyor. Dance version 2 günde 3 milyondan fazla izlenme sayısına ulaştı. İnsan 26 saniyelik bir videoya nasıl doyamaz bunun cevabını henüz bulamadık. Ama muhtemelen daha fazlasını istediği için. (skdjksjkksf)

***

Eh, madem öyle SMTOWN haberleri verelim. Dün SBS Gayo Daejun’da SM The Seven için bir special stage düzenlenmişti. Daha sonra öğrendik ki bu SME’nin yeni bir alt grubu olacak: SM The Performance! Üyeleri TVXQ Yunho, Super Junior Eunhyuk – Donghae, SHINee Minho – Taemin, EXO Kai – Lay. SME’nin gruplarının ana dansçılarıyla müthiş bir görsel şölen. Alt grubun performans sırasında seslendirdiği şarkı – Spectrum – digital single olarak yayınlandı. Şarkının orijinali Zedd –  Spectrum, yani yeni bir remake. SME bu sene dubstep türünü sömürdü resmen. 😀 Ama ben şarkıyı çok sevdim. Orijinali zaten çok güzel, şarkıyı bir de bizim çocuklardan duymak ayrı güzel. Alt grup etkin olacak mı ya da tekrar sahneye çıkacak mı hiç bilmiyorum ama.

Ayrıca dün SME bir bombayı daha patlattı. Super Junior M ‘Break Down’ isimli yeni şarkıylarıyla 2013 Ocak’ta comeback yapacak!!!!!!!!! SJ-M’i tekrar sahnede görmek harika olacak zira Henry ve Zhou Mi’yi sahnede görmeyi özledim. (kshdasdjkas) Hele ki Henry tüm kpop’un üstünde biaslarımdan biri olunca. (sakdjaskdksadkas) Çok mutluyum saramdeul, 2013’e güzel başlamak için bir sürü sebebim var artık. 😀 SISTAR19 ve CNBLUE’nun comeback yapması, YG’nin uzun zamandır beklediğimiz kız grunun debut yapacak olması, Jae Joong’un ilk albümünü yayınlayacak olması ve bu albümün de rock tarzından olacak olması, Infinite H’in debut yapacak olması. SNSD’den bahsetmeme gerek bile yok. AAAAAAAAAAAAAARGHHHHHHHH mutluluk. 🙂

Bugün yapacak pek bir şey kalmadı. Ben gidip SBS Entertainment Awards MC’miz Sooyoung’ı izleyeceğim. Siz de esen kalmaya devam edin. 😛