Girls’ Generation Comeback Countdown 끝! D-1

BİTTİ BİTTİ BİTTİ BİTTİ BİTTİ BİTTİ! Artık sadece saatler kaldı comeback için. Highlight medley yayınlandı, bütün şarkılar harika! Albümün ya da videonun saat kaçta yayınlanacağı epey karıştı. Kimi G. Kore saat dilimine göre şu saatte, kimi de uluslararası saat’e göre şu saatte diyor. Ben bu işten bir halt anlamadım o yüzden sorunu kökten sökmek amacıyla 1 Ocak günü uyumayı düşünmüyorum. (ajhdsakjdhasjkdas) Şaka tabii. 😀

***

Seohyun son gün için yeni bir comeback mesajı yayınlamış. Ben de sayesinde ufak çapta bir beyin sarsıntısı geçirdim. Diyorum ben bu kızın mesajını daha önce çevirmedim mi? Sonra jeton düştü geç olsa da.

“Merhaba, SNSD Seohyun karşınızda. SNSD LINE yoluyla her gün bireysel olarak comeback öncesi videolarını yayınladı. O videoları izlerken keyif aldınız mı? Bugün son günü olmakla birlikte, 2012 tarihe karışacak ve yeni bir yıla, 2013’e ışık tutacak. Bir senenin daha geçtiğini düşününce biraz üzülüyorum ama yeni bir sene kapıda olduğu için de heyecanlıyım. 4. albümümüz I Got A Boy 1 Ocak 2013’te satışa sunulacak, sabırsızlıkla bekleyin. Bu seneyi güzel bitirin ve mutlu seneler!”

kaynak: ch0sshi

***

M!Countdown’dan yeni bir preview yayınladı: 2013.01.03

***

MBC Comeback Special Romantic Fantasy’den 2 yeni fotoğraf yayınladı.

201212310911281_P

+

***

Veeeee gelelim bugün yayınlanan album medley videosuna!!!

Dün gece albüm hakkında yayınlanan bir haberde bu albümün birçok farklı tarzı içereceği söyleniyordu. Medley’i dinledikten sonra bu ifadeyi doğruladım. Hip hop, dance, ballads, retro pop, swing jazz~ Biraz ondan biraz bundan derken karşımıza böyle bir albüm çıkarmışlar. Albümün tamamını duymak için daha fazla bekleyemiyorum. SONElar hangi şarkı hangisidir çoktan çözmüşler bile. Ben de twitter’da paylaşılan bir listeyi bırakıyorum buraya. Muhtemelen doğrudur. Ben de sadece 3 şarkıdan emin olamadım zaten.

1. I GOT A BOY  2. EXPRESS 999 3. BABY MAYBE 4. 말해봐 5. 낭만길 6. LOOK AT ME 7. PROMISE 8. XYZ 9. GLASS CHILD 10. DANCING QUEEN 11. I GOT A BOY (by @berbba)

Baby Maybe isimli şarkıda Pixie Lott imzası var! Sözlerini ise Yuri, Sooyoung ve Seohyun yazdı. Glass Child Taeyeon ve Tiffany’nin düeti. XYZ isimli şarkının sözleri Seohyun ve Yuri’ye ait. Dancing Queen ‘Mercy’ remake, 말해봐 ‘Tell Me’ ise bizim Boomerang ismiyle tanıdığımız SNSD’ni demo olarak yayınlayıp daha sonra 2. Japonca albüm Girls&Peace’e dahil attiği şarkı. I Got a Boy Dsing ve Yoo Young Jin ortak çalışması. Bu habere göre albüm – muhtemelen – Kore saatine göre 17.00’de yayınlanacak bizim saatimize göre saat 10’a denk geliyor.

***

Fan sayfası çalışmalarına başladığımız için artık epeyce işim var ama kafama eserse haberin tamamını çevirmeye çalışacağım bugün. Albüm hakkında hoş ayrıntılar içeriyor çünkü. 🙂 Şimdilik benden bu kadar.

JIGEUMEUN SONYUHSHIDAE! (AJSDHSAKJDHASKJDAS)

***

Güncelleme: Yoona bugün KBS Drama Ödül Törenine katılıyor. Biraz önce kırmızı halıdaydı. Ben şu fotoğrafı gördüm ve ruhumu teslim etmeye gidiyorum. ;_________; Bir insan bu kadar mükemmel olmamalı. İçim acıyor bu nasıl bir güzelliktir yarebbiiiiii. ;____;