Ispanak Entertainment Presents

5 dakika kadar mim yazma ve çeviri yapma seçenekleri arasında gittim geldim. Sonra da ani bir kararla mim yazmaya karar verdim. (dkjfskd) Mikal‘den mim geldi de dumanı üstünde, taze.

Şimdi, kendi şirketimizi kurup kendi gruplarımızı ve oyuncu kadromuzu oluşturacağmışık. Kaç kere kafa yordum ben bu konu üstüne bilemezsiniz. Ben bu sektöre atılsam napardım acaba falan diyerekten. (kjdfdskfds) O sebeplendir ki çoh sevdim bu mimi. Başlıyoreee.

Şirket olarak ilk grubumuz: Anonymous. Ne alakası var? Şu alakası var aklıma isim gelmedi. (kjdkashdkjas) Şu dakikalarda da MAMA’yı mırıldandığım için bu ismi verdim gitti.

changmin-kyuhyun-and-changmin-26084958-500-350kyuhyun_mr_simple_thanks_to-6873

ParkJungMinangel-taemin-lee-taemin-16005120-1000-642

 

v9iqhP-mRHQ

Üyelerimize gelince! TVXQ – Changmin, SS501 – Jungmin, Super Junior – Kyuhyun, SHINee – Taemin, MBLAQ – Lee Joon (iş ahlakımın sınırlarını zorlamak durumunda kalacağım, evet) BEAST – Yoseob, EXO – Baekhyun, D.O, Kai. (bıraksanız grubu toptan alacağım evet) 9 kişilik bir grup kurdum, kısmi bir ordu. Çünkü 9 is the lucky number gençlik.

tumblr_m65cgayUwk1r64f81o1_1280

Changmin, Jungmin ve Kyuhyun insanları grupların *evil* üyeleri olarak bir araya geldiklerinde umuyorum ki Bermuda şeytan üçgeninin beden bulmuş hali olacaklar. Lee Joon, Taemin ve Kai grubun dansçıları olarak izleyeni ağlatacak bir üçlü olacak. Yoseob, Baekhyun ve D.O grubun bebetoları olacak. Lee Joon ve Kai dışındaki herkes vocal line’dan gelme olduğu üçün bu grup eğlence sektörünün yediğini içtiğini boğazına dizecek gençler. WORLD DOMINATION OĞLUM! Voldemin elimizde bi’ kere! Changmin, Baekhyun ve D.O’yla high note’ların yedi göbekten sülalesini ağlatacak. Jungmin, Kyuhyun ve Yoseob’tan melekler gibin baladlarını söyleyecekler. Taemin’i istediğin ekibe koy, her türlü iş görür. Portatif idol yavrum benim ‘whole package’ tipi bir evladımız kendisi. Lee Joon ve Kai’yi visual olma konusunda kapıştırcam. Kısacası piyasaya oynuyorum evet. Ama benim ürünüm 9 yıldızlı olacak gençler, Gugmin/Sesang allah ne verdiyse oranın grubu yaparım ben bu çocukları. Jungmin, Lee Joon ve Yoseob variety temsilcilerimiz. Kyuhyun ve Changmin’i sunucu yapıyorum. Taemin, Baekhyun ve D.O’yu Immortal song vb programlara gönderirim. Vocal line sırayla müzikallere gönderilir. Lee Joon’a bir drama ayarlarız. Kai’yi de Dancing With The Stars’a falan gönderdik mi tamam. Changmin ve Jungmin’in Japonca’sı sağlam. Diğer bebeleri de sıkı bir eğitimden geçirdik mi Japonya sektörü de avcumuzun içinde demektir. Asya is zaten our bisch. :O

tumblr_m3joqxrX6l1qbyvzc

tumblr_m415anST0o1ruxmwho1_500

tumblr_m3rc22ayDZ1rvuc8zo1_500

Deyin bana piyasa elimde mi? PİYASA ELİMDE Mİ? (ssjhdgasdaskj)

tumblr_mgm63zyk2V1qbxei4o1_500+tumblr_m4hj5fV0J41qfmvq6o1_500

Kız grubumun adı ne olsa acaba? G7 olsun hayde. (kaç saattir düşünüyorum, bi halt da bulamadım) Üyelerimize gelelim: Wonder Girls – Yeeun, SNSD Taeyeon – Yuri, f(x) – Krystal, SISTAR – Bora, A-Pink – Eunji ve Ailee kızımız. 7 is the magic number dedim ve bu grubu da böyle yaptım. SNSD’nin yarısını gruba almamak için kendimi zor tutuyorum ama yetsin bu. Onları da sonradan ayrı bir grup yaparım ben. Şirket benim değil mi? (djfhskjds)

IMG_9451

Efenim, vocal line Taeyeon, Yeeun, Eunji ve Ailee’den oluşacak. Yuri, Bora ve Krystal da dance line olacak, grubun ace’leri olacak. Krystal da Taemin gibi portatif üye. Ses var, dans var, görüntü var; kısacası al ve istediğin yere koy. Yeeun, Krystal ve Ailee’nin İngilizce’sinden faydalanacağız elbet. Ben de gızları Batı sahnesine koşacağm fakat Amerika deyi tutturmayı planlamıyorum. Avrupa’yı ele geçirmek daha kolay. (sadjhsakjdaskj) Yuri ve Bora ikilisi variety line ve aynı zamanda visuallarımız olacaklar. Artık rağbete göre hangileri ön plana çıkarsa. Ben ayrım yapmaycam bu konuda. BEAST’in taktiğini uygulayıp her üyeyi ön plana çıkarmayı planlıyorum. İyi olan kazansın. (sdjhskdjsa) Eunji, Yuri ve Krystal bebeyime drama anlaşmaları ayarlarım. Taeyeon beste yapmayı çok istiyordu zaten, Yeeun ve Taengoo’yu bu konu üzerine yoğunlaştırırım. Kısacası yine piyasayı ağlatacağık. Yeeun’ın variety konusunda biraz açılması gerek, profesyonellerden bir yardım alırık artık. (skdjsakjdaskl)  SME gibi ben de disiplininden ödün vermezdim herhalde. T-ara’nın başına gelenleri gördük yani. Böyleyken böyle. Negzel olacak lem bu grup. (skjdhskaj)

highkick3-krystal-jung-soo-jung4+sistar-member-bora-shows-her-love-for-puppies_1

tumblr_lx0lw3h60y1qhzuv8o1_500

tumblr_m745v7xguJ1qk5jb2o1_500

Oyuncu kadrosuna beş adet aktris lazımmış. Drama işlerinde eksiğim ben ama bakalım. Hallyu kraliçelerini toplaycam bünyeme durun bakim. Park Min Young’u aldım şirinem benim. Ha Ji Won! En sevdiğim! Han Gain denen güzellik. Çogzel bir kadro oldu bence. (skjdhasjkas) Park Shin Hye evladımı alıyorum, beşe tamamlayamadık ama olsun.

tumblr_m9b0l7ARoi1rednb1o1_500

tumblr_md2dctqhr31rphwnwo2_500

tumblr_mdgnztolnb1rphwnwo2_500

Aktörlerimiz. Lee Seung Gi, Han Suk Kyu ve Jo Jin Woong amcamı alıyorum kafadan. Bonus olarak Yoo Ah In’i de alabilir miyim? Bir de Jung Il Woo. Kim Soo Hyun’suz da olmadı şimdi. Neyse işte yağ. İşi büyütünce Won Bin ve Hyun Bin’in de peşine düşeceğim, no worries. :O

13560916_oriviewer_image

tumblr_mg9acyoKBD1r5o7f7o2_500

yoo-ah-in2

tumblr_mgu2dgatDT1s1xwino1_500

Senaryo ve yönetmen konusunda ne desem yalan olur. Profesyonellere bırakırım, seçerler artık. (skjdhaskjdsa)

Kimin başına sarsam ki şimdi ben bu mimi? Bizim Betüş‘ün başına saralım, belki yazar.

ISPNK E. FTW!

*Park Shi Hoo’yu şirketten attım genşler.

Advertisements