İyi ki doğdun Sooyoung – 1. Kısım

GIRLS' GENERATION TURKEY

10 Şubat 2013

Grubumuzun shikshini Sooyoung’ın doğum günü. Sayfamızın açılış dönemine de denk gelerek aslında bize çok güzel bir fırsat sundu. Neden mi? Bizim amacımız SNSD’yi tanıtmak, insanların gözünden kaçan yönlerini göstermek. Doğum günü vesilesiyle de Choi Sooyoung nasıl bir insandır, bunu anlatacağız size. Genel de SNSD’yi çok iyi tanımayan insanlar kızların prensesçilik oynayan cici kızlar olduğunu düşünür. Ama Sooyoung bu düşüncenin tam aksinin en büyük kanıtıdır. (Sooyoung’s Weird Aegyo)

Sooyoung; uzun bacaklı, uzun boylu, komik, alabildiğine obur ve alabildiğine sıska bir tiptir. Bu kısmı bilmeyen yoktur eminim. Ama Sooyoung bundan mı ibaret? Elbette, hayır.

***

Önce doğum günü çocuğu hakkında birkaç ilginç bilgi verelim. Sooyoung Korece’de yüzmek anlamına gelir. Takma adlarından biri de “Shikshin”dir. (Yemek Tanrısı) Her nasılsa, çok yemek yer ancak kolay kilo almaz. SNSD’nin en uzun ve en küçük 3. üyesidir. İngilizce adı olan “Summer”ı ona Jessica vermiştir. En yakın arkadaşı ablası, Soojin’dir. Favori SNSD şarkısı ise Complete. En sevdiği mevsim kıştır.

View original post 1,128 more words

Advertisements