İyi ki doğdun Taeyeon – 1. Kısım

GIRLS' GENERATION TURKEY

Kim Taeyeon 9 Mart 1989’da doğdu. Belki yıllardır tanıyoruz ama onu anlatmak hala çok zor. Muhteşem bir sese sahip ufacık bir kız. Hayır, bundan çok daha fazlası.

Sooyoung:

Taeyeon, seni hala doğru düzgün tanımıyorum! 2,5 yıldır birlikte yaşıyoruz ama hala senin ne tür bir çocuk olduğunu çözemedim! Bizden ne saklıyorsun söyle!

Boyu kısa, evet. Ama bu kaderine razı olacağı anlamına gelmedi hiçbir zaman. Grubun en kısa boylu ikilisi olarak Sunny ile birlikte ‘Dandyu’ ekibini kurdular. Onlar kısa değildi, diğer insanlar anormal derecede çok uzundu!!! Ve ‘fazla uzun boylu’ olarak adlandırdıkları insanlara karşı savaş açtılar. Zaten uzunsunuz, en azından süt alsanıza bu çocuklara?!

***

O ufak tefek; çocuksu görüntüsü yüzünden ‘kid leader/kko kko mo’ lakaplarını almış olabilir; ama içinde bir ahjumma yatıyor. Gösterdiği ahjumma eğilimleri yüzünden ‘JummaTaeng’ lakabı takıldı kendisine. Peki nedir bu eğilimler?

1. Çekim için gittikleri setlerde kızlar için yiyecekler hazırlanırmış; Taeyeon ise işleri bittikten sonra, gözü doymadığı için…

View original post 394 more words

Advertisements