Mim: Saçma Sorular

Aslında ben bu mimi yazmayacaktım ama sırayla Meli – Arya ve Mikot‘tan gelince el mahkum. Geçtim klavye başına

1- Eğer düğünün olacak olsaydı, nasıl olurdu?
Evlilik denen kuruma(?) inancım yoktu; artık sağlıklı bi ilişkinin var olabileceğine inancım da kalmadı. Oldu da olduğumdan daha gerizekalı bi evreye gelip evlenmeye karar verdim; düğün kadar nefret ettiğim birçok şey yok dersem yalan söylemiş olurum. Var yani. (dskjfjsdkfsd) Ama başrolünde benim olduğum bi düğün, allahım kabus.

Şöyle bişi var. Annem bana 30 yaşına kadar evlenmeyi yasakladı bi kere. (canıma minnet) Babam da ben üniversite 3. sınıfa gelene kadar damat kelimesini ağzına bile almadı ve alanları da çok fena haşladı. Zaten kardeşimle bana dediğine göre düğünümüzü kendimiz yapacakmışız. Ben de dedim baba o zaman ben kaçayım, negzel masraf da olmaz. Hadi ordan eşöleşek dedi ama bence onun da aklına yatmıştır. (kjfhdkjshfkjds) Kısacası (annemgillere haber verip) kaçacağmm ben, düğün müğün yok.

2- Yolda yürürken sevdiğin idole rastlasaydın vereceğin tepki ne olurdu?
Ya öyle bişi olmaz kesin. Ben yolda yürürken sağıma soluma bakmam pek. Zaten gözüm bozuk, 2-3 metreden ötesi bulanık benim için. Burnumun dibinden ünlü biri geçse bile tanımam, öyle bi boşvermişlik. Yok eğer yolda çarparsam ya da gelip bana bişi sorarlarsa, ancak o zaman. O an ki duruma bağlı aslında. Rahatsız etmemek için hiçbişi yapmayabilirim. Ya da sizi çok sevyom, fighting falan moduna girebilirim. evriting iz samting heppınt

3- Bir dizi karakteri olsan hangisi olmak isterdin?
Lavon Hayes. Hayat ona güzel kardeşlerim.

3- Sence ben nasıl görünüyorum?
Mikot kendini tanımlayışını gördükten sonra hayal dahi edemiyorum. Hayır fotolarını da gördüm ama hala edemiyorum yani düşün. (jdhkjsfhkjdsk) Boyun da uzunmuş zaten. Aman pırt. >.> Meli’nin de fotosunu gördüğüm iiçin hayal edecek bişi kalmadı. Arya nasıl bi tiptir ki. Hiçbir fikrim yok nan. 😀 Ben internetten tanıdığım insanlara yüz değil de ses veririm nedense. Dublaj yapıyorum kendi kendime. skajdhksjaka

4- Hayatın bir senaryo olsaydı ve senaristi sen olsaydın nasıl bir senaryo yazardın?
Her zamanki gibi; ‘ay keşke şunu da ekleseydim, ay bunu ne diye yazmışım, aman bu böyle daha güzelmiş niye silmişim ki’ falan filan bir senaryo.

5- Hep yaşamayı merak ettiğin, bir gün mutlaka bu duyguyu tatmalıyım dediğin bir olay var mı?

Sırtıma backpack alıp yola düşme duygusu. Cidden merak ediyorum, cidden zevk alır mıydım? Hayal edince çok maceralı ve eğlenceli gibi geliyo, ama düşününce ben kesin bütün yolculuğu mızmızlanarak geçiririm diyorum.

6- Eğer olanaklarını göz önünde bulundurmadan, hiç bir şeyi düşünmeden istediğin mesleği seçecek olsaydın bu ne olurdu?
Müzikle alakalı bişiler sanırım.

7- Seni benzettikleri bir ünlü şahıs var mı?
Hoff. Hermione Granger (Emma değil altını çiziyorum), Leighton Meester (gözünüz de mi görmüyo dedim, emin olabilirsiniz alakam yok bence) ve şu Yahşi Cazibe’de oynayan Cazibe. Ya ben cidden alaka kuramıyorum hiçbiriyle. İlk ikisini çok seviyorum diye mi benzettiler nedir; öyle olabilir belki ama sonuncusu tamamen dumur. Bi de birden fazla kişi benzetmiş. Tı allah sizi.

9- Farklı bir bedende dünyaya tekrar gelecek olsaydın, kimin görünüşünde gelmek isterdin?
Böyle açık uçlu soruları hiç sevmiyom biliyonuz mu? 5 milyar insandan sadece birer tane varken (ikiz üçüz tribine girmeyelim) niye birinin 2.si olayım dedim şuvan. (Ayrıca ne istediğini hiç bilememiş bi insanın bu kadar çeşitten sadece birini seçmesi mümkün olabilir mi?)

10- Karşına çıksa en çok tiksineceğin şey?
Şu sıralar halımı görünce çok tiksiniyorum zaten. Yenisine ihtiyaç yok. 😦 Bi güzel kustum da üstene. :I Annem halıyı yıkattırdı “bana” ama leke kalmış. Ne zaman görsem anılarım canlanıyo, midem alt üst. Çok zor durumdayım ahali. 😥

11- Hayallerine konuk ettiğin prens nasıl biri?

Ya prens aradım bulamadım bile. Naled İspanyollar bütün 80li yılları boş geçirmiş, bu ne. Yaşı yaşıma uygun bi prens, en olmadı kuzen falan bile yok. Yazıklar olsun. >.> Lee Joon’u çok siviyırım ama hayallerimin prensi değil maalesef. Hayallerimin prensi yok çünkü hayallerim çok başka yönlerde benim. (kjadhasdhsahdsakj) Muhtemelen sıradaki aşık olacağım tipi hayallerimin prensi sanıp yine ağzımın payını alaraktan yerime oturacağımdır. :’D

12- Bize giyim tarzını anlatır mısın? (merak ediyorum şlkjh)
Hahahahaa. İçinde rahat edebildiğim her şey. Bu yüzden mekana göre değişebiliyo. Bana kalsa yazları şorttan başka bişi giymem ama ortam dolayısıyla tayttır pantolondur takılıyoruk. Etek alırım, elbise alırım ama genelde rahat edemediğim için giymem. Kışın da uzun kazaklar ve tayt olayına giriyorum genelde. Ya da bol kazaklar falan. Rahatıma çok düşkünüm, öyle. (not: kürklü şeyler, leopar desen, deri, kumaş pantolon vs KABUSUMDUR. Nefret ederim.)

13- Bizimle seni en çok etkileyen film/dizi sahnesini paylaşır mısın?
“En” iddialı bi kelime olurdu. Ayrıca ben birçok alakasız şeyden etkilenebilirim, sadece birini seçmek zor.

Ama aşağıda göreceğiniz karede geleceğimi gördüm sanki.

inkheart

Hof bitti. Bunu kime paslayacağık şimdi? Betüş‘e yıktım gitti bu da. asjdasjasndshds

Advertisements