[Making of Girls Generation] Girls’ Generation Nasıl Kuruldu?

GIRLS' GENERATION TURKEY

Girls’ Generation’ın nasıl kurulduğu, kimlerin grup üyesi olmaya aday olduğu, hangi süreçlerden geçtiği her daim merak konusu olmuştur. Biz de 6. yıldönümleri vesilesiyle bu merakı gidermeye karar verdik.

Sooyoung yıllar önce Ya Shim Man Man programında, çok daha küçük bir grup olarak çıkış yapmalarının planlandığını söyledi. Bu küçük gruplar da bir araya geldiğinde toplu bir grup oluşturacaklardı, yani Yeoja Danchae. Tıpkı 2AM ve 2PM’in OneDay çatısı altında olmaları gibi. Ya da tıpkı Super Junior ve alt grupları Super Junior-M, Super Junior-Happy, Super Junior-T ve Super Junior KRY gibi.

SM’in planlarını neden değiştirdiğini ve 9 kişilik büyük bir kız grubu olarak kalmalarına karar verdiğini bilmiyoruz. İnsanlar Girls’ Generation’ın daha küçük bir grup olarak daha başarılı olma ihtimallerinden bahsedebilir. Ancak biz buna katılmıyoruz. Bize göre grubun en çekici yönlerinden biri de 9 üyeye sahip olması ve üyelerin 9 farklı kişilik, 9 farklı cazibeye sahip olmaları. Ayrıca, SM gruba rastgele 9 kızı alıp…

View original post 1,785 more words