Bana Bayram Hediyesi

.. olarak ADMİN BULUN, ÇEVİRMEN BULUN LÜTFEN! 😥

Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum gençlik.

Her ne kadar bayram geldi de bana mı geldi diyerek dolaşıyor olsam da kazmalık etmiyim dimi? (dkjfshskj)

Hayır günlerdir temizlik temizlik temizlik, vücudumun %71’i çamaşır suyu oldu be. Geçenlerde burası benim evimmiş meğersem modunda kilerde geçirdim koca bir günü. (skjadhasjkdhas) Girls’ Generation’ın 6. yıldönümü için yazdığım o duygulu sözleri makarna ve çay paketlerinin arasından yazıyodum ben. (kjsdhaksjhdka) Savaş hazırlığı yapar gibi makarna depolamışız vay arkadaş. Doğu Karadeniz’i de bildiğin biz kalkındırmışız, ufak çaplı bir çay bahçesi var kilerde. Hay yarebbi. asjdhask

Asıl sigortamın attığı kısım vitrin. YA VİTRİN DENEN ŞEY NEDEN VAR Bİ KERE ONU Bİ AÇIKLAYIN BANA! Aynalı, camlı yapıyonuz yok toz al yok parlat. Siz zalak fincan takımlarınızı, (ölesiye kıl olduğum) süslü püslü bardaklarınızı falan teşhir edeceksiniz diye ben ev cini gibi çalışmak zorunda mıyım? O zımbırtıları görmesek olmuyo mu? Ayıp bişe ya. >.>

Hele dantel denen gerzek bez parçaları yok mu! Lan tek bir işlevi yok ya, tek bir işlevi yok! Güzel duruyo desen durmuyo, sağın solun toz olmasını engelliyo desen engellemiyo. Tek yaptığı şey KİRLENMEK. Çünkü o salak şeyleri de beyaz yapıyonuz, sonra yıkıyonuz, ondan sonra da EZGİGIZ ÜTÜLEYCEM DİYE UĞRAŞSIN DURSUN! Çoffena isyanım var bilmiyonuz.

Anneme de bişi diyemiyorum ki ona da yazık. Gerzek toplum dayatmış kadına illa ki dantel koycan oraya yoksa evin çıplak kalır diye. O da mecbur uyuyo işte. (nere mecbur aslında da nyssss)

Bayram beni her türlü rezil ettiydi de telafi edecek. Deniz’cikim geliyor zalımlar, mutluluktan ölmem için yeterli. ❤

***

Buraya gelme sebebim ise çevirmen. Evet, yine ve yeniden ve bir kez daha Girls’ Generation Turkey ekibi için çevirmen arıyorum. Eylül itibariyle çalışmaya başlıyorum galiba gençler. (he sonundahasjkdhask) Gülcüm LYS hazırlıkların başlayacak; Büşra 1. sınıfa geçti, okulu yoğunlaşacak; Saide mezun oldu, çalışmaya başlayacak; Pelin üniversiteyi kazandı, yerleştım uyum sağladım ettim diyene kadar bi ton vakit geçer; Bu zaat-ı muhteremler de bizim ekibimizin demirbaşları. (Diğer üyelerimizin sorumlulukları farklı) Demem o ki geleceğimiz çok belirsiz. O nedenle bize sağlam elemanlar lazım.

Duyuruyu çevirmen arıyoruz diyerek yayınladık ama aradığımız temel özellik bu değil. Tekrardan duyuru hazırlayacak fırsatımız olmadığı için eski duyuruyu düzenleyip saldım ben. (sakjdhaskj)

Aradığımız kişiler sağlam ekip elemanları. Sıkça girip, güncellemeleri kontrol edip yayınlayabilecek, en azından 2-3 cümlelik çevirileri halledebilecek (kızların mesajları falan fişman), yine kısa haberleri çevirebilecek nitelikte insanlar. Blog kullanmaktan çekiniyor herkes, bilmiyorlar ki biz bu ekibi kurduğumuzda blog kullanmayı bilen tek insan bendim. 😀 😀 Ama zamanla herkes öğrendi, hatta kurdu oldu. Ki kuantum fiziği değil zaten, alt tarafı bir site. 😀 1 saatinizi almaz.

Biz gerekli siteleri, bütün kaynakları paylaşıyoruz. Çevirilerin %95’ini ben incelediğim için sık gördüğüm yazım yanlışları ve noktalama hataları konusunda ekibi uyarıyorum. Çeviri konusunda her türlü yardım ediyoruz zaten. Zamanla herkes daha iyiye gidiyor.

Biz böyle anlatınca herkes çok zorlanacağını düşünüp çekiniyor ama cidden öyle değil. Şu an ekibin demirtaşı olarak saydığım insanlar da ilk başladığımız dönemlerde sürekli hata yapmaktan korkuyordu ama hata yapsanız ne olur ki? Düzeltiriz olur biter. 🙂

Böyleyken böyle işte. Bana sağlam ekip arkadaşları bulun. Dertleri sadece SNSD olsun, sayfayı sevsin ve uğraşmak istesinler. Görevden çok severek yaptıkları bir iş olsun bu. YOKSA MAZLUMU GETİRİN BANA. Böyle olmayacak çünkü. 😥

Hadi yüzümü kara çıkarmayın evlatlarım. Hadi. :’D

*Çok şey istemiyorum bence.

*Dantel hariç, o konuda taviz vermem. >.>