BÖDÖF

Bloga girince canım sıkılıyor artık genşler. Evet, her gün mutlaka girip bu ıssız ve çorak mekanda esen rüzgar eşliğinde gözümün önüne savrulan red kit sahnesini izliyorum.

Zoe17x3

Taslaklar da yazı dolu. Hepsi 500 kelimenin üstünde ama yarım. Yuri’nin doğum günü yazısı, gezilerimden hatıralar, bir iki albüm yorumu, Auschwitz yazısı falan. Kendime sinir oluyorum buraya baktıkça. En son bödöffff!!! işte. Olmuyor arkadaş, bir türlü tamamlayamıyorum.

Ama sonra dedim ki yazmak için illa ki konum olmak zorunda mı? Bişiler görev halini alınca sevmiyorum, şevkimi kaybediyorum. Ama buraya saçmalamaya geldim ben, bunu nasıl görev haline getirebilirim ki? Neyse işte. Saldım ben de. Bugünkü yazımızın konusu konusuzluk.

Açıkçası Aralık’tan beri it ayağı yemiş gibi geziyom. O sebepledir ki şu an oturduğum (hatta yayılıp yattığım) yerde bile ayaklarım acıyör. Olsundu, değer çünkü. :’3 Olabilecek en ilginç şekilde Paris’e gittim geldim. Dönüşte Barcelona’ya uğrayıp kalbimi orada bıraktım falan. :’) Aşık oldum oğlum böyle bir şehir olamaz. Hiç dönmek istemedim oradan ama. 😥 Ha pardon, aşık olamazmışım da sevebilirmişim. Napalım, emir büyük yerden. 😛

***

Hala bilgisayarın başında çaresiz bekliyorum. Ama bu sefer beklediğim şu 9 baş belası. Bu kadar mı yılan hikayesine çevrilir bir comeback, bu kadar mı açlık oyunlarına dönüştürülür, bu kadar mı talihsiz serüvenler dizizisdpsfdss Of. Comeback, Lee Soo Man kızların videosunu beğenmediği için ertelenmiş. Videonun bazı kısımlarını tekrar çekeceklermiş. Yetişirse Şubat sonuna falan comeback var işte. Ama 1 ay sonra Japonya turnesi falan. Yine ağzımıza bir parmak bal çalıp kaçacaklar. Beklediğimize değsin de ona da razıyım artık. Tabii bu fanlar arasında konuşulan bir konu. Ama sözüne güvenebileceğimiz kişilerden böyle bir iddia gelince vay arkadaş dedim. Bu yolla gelen bir başka haber de kızların kontratlarını yenileme konusunda bir anlaşmaya vardıkları. Uzunca bir süre daha SNSD’miz olacak yani, party hard gençler.

***

Gençler ya, Comenius programı kaldırıldı biliyor musunuz?  Muhtemelen bilmiyosunuz. (jsdhshddsjfds) 2013-2014 dönemi olarak son comenius asistanlarıyız. Vay arkadaş diyorum başka da bişi demiyorum. Vallahi şanslıyız. Program Erasmus+ adı altında devam edecek ama bir sürü şey değişmiş. Bu haliyle katılabilir miydim hiç bilmiyorum. Yine ucundan yırttın Ezgigız diyelim.

***

Bu yazı yine yarım kaldı. Yine aramıza girdiler. Yine ne yazacağımı unuttum gitti. Böylece yayınlarım ben de. Yeterin gayrı.

*Şarkı için Ellen’a tişikirlirimi sunuyorum. :3