BİRİLERİ ETKİNLİK Mİ İSTEMİŞTİ?

original

Evet gençler, o gün geldi. Yani gelecek. Az kaldı. askdjaskdjhaskj

9 Ağustos’ta Ankara Üniversitesinin henüz belli olmayan bir fakültesinde buluşuyoruz!

Kore Kültür Merkezi ve Kore Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen Kpop Dans ve Şarkı yarışmasında Girls’  Generation Turkey ekibi olarak stand açacağız.

Bize 4 etkinlik önerisi sunuldu ve birini seçmemiz istendi. Biz de yarışmaya gelen arkadaşlar için sloganlar yazıp pankartlar hazırlayacağız. Bunun dışında KKM tarafından bize verilecek olan tişörtleri satacağız. Bu tişörtlerden elde edilen gelir de maddi durumu yetersiz olan insanlara bağışlanacak. Bunun dışında bir şey satmayacağız.

FAKAT, ekip olarak epeyce beyin fırtınası yaptık ve kendi etkinliklerimiz de olacak. Çekilişler yapacağız ve sürpriz hediyelerimiz olacak. (Spoiler, hediyeler albüm, SNSD, kart, EXO, poster, KHJ ve MBLAQ kelimelerini içerebilir.) Yapmak istediğimiz çok şey var ama ne kadarı mümkün olacak henüz bilmiyoruz. Kendi aramızda para toplayıp başladık işe tabii. (Albüm siparişlerini dün gece vermiş olabilirim mesela) Ama yapabilecek herkesin yardımına ihtiyacımız olacak ve bu yüzden de bağış toplamaya karar verdik. Ayrıntılar için duyurumuza göz atın mutlaka. (Bir de paylaşın lütfen, zekasız facebook kimseye göstermiyor paylaşımları)

Ben size etkinliği anlatayım. askjdhasjdhjaks

Efendim, muhtemelen demişler ki bu insanlar bu kadar uğraşıp bişi satamazlarsa neden stand açmak istesinler. Sonuçta hepimiz ya öğrenci ya da işsizizjudhashdsa Bu yüzden en çok tişört satan ve en çok beğenilen stand’a para ödülü koymuşlar. Beğeniler de standlara yapıştırılacak olan sticker sayısıyla belli olacak. O nedenle yardımınıza ihtiyacımız olacak gençler!

Bize ne sizin para kazanmanızdan demeyin dostlar. Zira bu parayı kendimiz için kullanmaya hiç niyetimiz yok. Olur da kazanırsak SNSD’nin herhangi bir etkinliğine hediye göndermek istiyoruz. (Çorbada bizim de pirincimiz bulunsunasudhaskj) O olmazsa da, 3423423423 tane albüm alıp sayfamız müdavimlerine hediye etmeyi düşünüyoruz. Tabii bundan önce bağış yapacak olan arkadaşlar arasında da çekiliş yapıp MR MR albümü hediye edeceğiz bu kesin. Tek korkum albümlerin 9 Ağustos’a yetişmemesi. Malum çok vakit kalmadı ve bizim de etkinlikten henüz haberimiz oldu. Ama gecikseler bile o albümler mutlaka adreslere gönderilecek, merak etmeyin.

Bakayım söyleyecek bişi kaldı mı~ Ha evet, uzun zamandır bizden bir etkinlik bekleyen SONElar hepinizi orada göreceğimizi umut ediyoruz. O kadar başımı yeyip de gelmezseniz elime alırım çalı süpürgesini! aajshdjskdhas

Size yardım için hiçbişi yapamam ki demeyin, duyurumuzu paylaşmanızın ya da daha fazla insana duyuracak herhangi bir şey yapmanızın bile çok büyük faydası olacak. Kimsenin yaptığı yardım unutulmayacaktır.

Haydi bi’ omur verin be hacılar!