D-7: ‘Umarım Şimdi, Gelecekte, Sonsuza Kadar SNSD Olarak Kalırız”

Gözyaşlarım sel.

Gözyaşlarım tsunami.

Ben de umarım ki sonsuza kadar SNSD olarak kalırsınız. Ve de kalacaksınız. :'(:'(

 

 

Dün Yuri’nin teaserı geldi ve ben ancak şimdi yazının başına geçebiliyorum. Hem yazı yazacak çok vaktim hem de söyleyecek pek bir şeyim yok. Sadece mütemadiyen içime ağlıyorum.

Kwon Yuri, the hayatımın aşkı, the hayatımın kadını~~ *böğürdü*

 

***

 

 

Komik olan şey şu; hepimizin rahatlama ve birbirimizi rahatlatma şekli farklı. Bu sayede yanımda hep 7 farklı ve işe yarar çözüm mevcut oluyor. 

 

Efendim bugün kanal 5’ten Kwon Yuri sizlere sesleniyor. Küçük bizim televizyonun 5. kanalında hep Show TV olurdu. Benim için Show TV Sihirli Şövalyeler çizgifilmi demekti. Hey gibi günler. asdkjas Sihirli Şövalyeleri izleyen başka kimse var mı?? Neyse biz Yuri’ye dönelim. skajdas

 

Yuri’yle birlikte It’s You isimli şarkıdan da kısa bir bölüm geldi. It’s You albümden favorim olmaya aday olan şarkı ve HAYIR SÖZLERİNİ YURİ’NİN YAZMIŞ OLMASI BU DURUMA BİR ETKEN DEĞİL. HAYIR. Kanal 16’da It’s You’yla karşılaşıyoruz. İngilizce ismi It’s You olsa da şarkının Korece ismi Long-time Wish. Oren Sowon. Long-time SONE. Yuri bu şarkının sözlerini fan mektuplarına  cevap verir gibi yazmış.

Fan mektuplarına cevap verir gibi.

Fan. Mektuplarına. Cevap. Verir. Gibi.

FAN MEKTUPLARINA CEVAP VERİR GİBİ

Hayır

Yok canım

Daha neler

Saçmalamayın

TABİİ Kİ DE AĞLAMIYORUM

 

Kpop tanrıları belamı vermiş. 😥

 

***

Gelelim teaser fotolarına.

Şu saçları göreceğime kör olaydım demek istemiyorum ama. AMA. Neden dağlar kızı reyhan SM? Neden inek yalamışçasına SM? Bu iş bariz deniz kızına gidiyor, tehlikenin farkında mıyız?

 

+

Umarım şimdi SNSD, gelecekte SNSD, sonsuza kadar SNSD olarak kalırız. Hep umut ettiğimiz ve dilediğimiz şey bu. Koca bir devri birlikte geçirmemiz çok anlamlı.

 

*

 

Geri kalan teaserların tamamını yukarıdaki iki taneden daha fazla sevdim. SM bana kazığını tabii ki de biasımdan atmalıydı. Tabii ki de. Her neyse~ Aşağıdaki teaserlarda malum teorilerden pek bir şey göremedim ben ama bağzı sonelar duvardaki disklerin 2009 Golden Disk Daesang olduğunu iddia ediyor, balonları da Genie’ye bağlamışlar ama bence bu sefer pek olmamış ama bakalım. 2009’da Disk Daesang değil Dijital Daesang kazandılar ama aynı kapıya çıkıyor sanırsam. Bilemedim.

 

Bu foto teaserlar arasından en sevdiğim. Gülüşünü sevdiğim yağ. ❤

 

Bu da videoda konuşurken giydiği kıyafet galiba. 2. favorim de bu teaser oldu çünkü şekşihan Yuri is my favorite Yuri.

 

Elbisesine pek bayılmasam da bu fotolara karşı olumsuz duygular beslemedim.

+

 

 

***

Sonuç olarak 5 Ağustos’a bir daha yakınız. Ve ben yarın itibariyle tatile çıkıyorum. Nasıl bu kadar efsanevi denk getirmeyi başardım bilmiyorum. Zalım bir beyefendi bilgisayarımı yanıma almama izin vermediği için yazı yazabilme ihtimalim düşük ama şartları zorlayacağım. 7’sine kadar Ecıgi MIA, esen kalın.

 

 

*Bugün dipnotum çok şaşkınım.
*Arkadaşlar aşırı derecede karnım ağrıyor, HELP~