If you care

I prefer supporting powerful, strong, talented women instead of men. I have always supported powerful, strong, talented women who choose to fight and show what they are, instead of hiding in their own world which is usually limited by men. Nothing can make me happier than seeing women’s being successful, getting recognized with their talent by doing their best. Then again, yeah I still prefer supporting divas instead of men.  That’s what I do.

Edit 1: Ispanak Gazetesi nedir? Benim çok sevdiğim bir teyzem birisi olmayacak, saçma ya da ona göre önemsiz bir şey söylediğinde “Yaa tabi yazıyodu ıspanak gazetesi” derdi. Ben de bu bloga yakışacak en güzel ismin bu olduğunu düşündüm çünkü sadece benimle aynı hisleri paylaşan insanların anlayabileceği şeyler yazıyor burada, diğerleri içinse bu blog sadece ‘ıspanak gazetesi’ 🙂

Edit 2: Şu sıralar epeyce sıkılan bir insan olarak bildiklerimi, öğrendiklerimi, düşündüklerimi ve sevdiğim şeyleri paylaşıyorum ben burada. Bana katılmadığınız noktalar olabilir, ki bana katılmanız gerekiyor diye de bir kural yok tabii. Ama düşüncelerime katılmasanız dahi saygı duyamıyorsanız burada işiniz yok.